بیوگرافی و عکس های جذاب ارکان مریچ ، بازیگر و بهترین مدل جهان

ارکان مریچ (به ترکی Erkan Meriç ) متولد ۳ مرداد ۱۳۶۵ در مرسین؛ مدل و بازیگر جوان اهل ترکیه است. در این مطلب به بیوگرافی و عکس های جذاب ارکان مریچ خواهیم پرداخت. با سایت جنتل همراه ما باشید : 

تحصیلات ارکان مریچ 

تحصیلات ارکان مریچ 

ارکان دوره ی دبیرستان را در مرسین سپری کرده و پس از آن وارد رشته ی اتوماسیون الکترونیک دانشگاه مرسین شده است. ارکان در سال ۲۰۰۸ از این دانشگاه فارغ التحصیل شد و پس از تمام کردن دانشگاه، به توصیه ی اطرافیانش در آژانس مدلینگ ثبت نام کرد.  

این بازیگر توانا، در سال ۲۰۰۸ موفق به کسب عنوان بهترین فوتو مدل شد و در سال ۲۰۰۹، عنوان بهترین مدل ترکیه را به دست آورد. موفقیت های ارکان در عرصه ی مدلینگ به این موارد ختم نمی شود چرا که وی در مسابقات بهترین مدل جهان در سال ۲۰۰۹ که در بلغارستان برگزار شده بود نیز توانست عنوان بهترین مانکن جهان را از آن خود کند.

بیوگرافی و عکس های جذاب ارکان مریچ

ارکان حدود ۵ سال بصورت حرفه ای به دروازه بانی پرداخته و علاوه بر آن، ورزش شنا، بدن سازی، بسکتبال و والیبال نیز انجام داده است.  

 

قد و وزن ارکان مریچ

قد و وزن ارکان مریچ

ارکان از بازیگران قد بلند ترک است و دارای قد ۱.۹۴ سانتی متری و وزن ۸۵ کیلوگرمی است.

 

همسر و روابط خصوصی ارکان مریچ

class="wp-image-2323 size-full" data-src="https://gentel.ir/wp-content/uploads/2020/06/MV5BYTE5ZTRjMWItNTIwNi00ZjUxLThhMmQtMGU0ZmVlNzhkZTg1XkEyXkFqcGdeQXVyMTE2NzA0Ng@@._V1_-min.jpg" alt="همسر و روابط خصوصی ارکان مریچ" width="747" height="795" srcset="https://gentel.ir/wp-content/uploads/2020/06/MV5BYTE5ZTRjMWItNTIwNi00ZjUxLThhMmQtMGU0ZmVlNzhkZTg1XkEyXkFqcGdeQXVyMTE2NzA0Ng@@._V1_-min.jpg 747w, https://gentel.ir/wp-content/uploads/2020/06/MV5BYTE5ZTRjMWItNTIwNi00ZjUxLThhMmQtMGU0ZmVlNzhkZTg1XkEyXkFqcGdeQXVyMTE2NzA0Ng@@._V1_-min-282x300.jpg 282w, https://gentel.ir/wp-content/uploads/2020/06/MV5BYTE5ZTRjMWItNTIwNi00ZjUxLThhMmQtMGU0ZmVlNzhkZTg1XkEyXkFqcGdeQXVyMTE2NzA0Ng@@._V1_-min-696x741.jpg 696w, https://gentel.ir/wp-content/uploads/2020/06/MV5BYTE5ZTRjMWItNTIwNi00ZjUxLThhMmQtMGU0ZmVlNzhkZTg1XkEyXkFqcGdeQXVyMTE2NzA0Ng@@._V1_-min-395x420.jpg 395w" sizes="(max-width: 747px) 100vw, 747px" />
ارکان در کنار هازال سوباشی

ارکان  مریج مجرد است. او در سال ۲۰۱۶ وارد رابطه با هازال سوباشی شد و در سال ۲۰۱۹، این دو از یکدیگر جدا شدند. هازال و ارکان که در این سریال نقش یک زن و شهر را بازی میکردند، موقع جدایی نیز به نوعی ابراز عشق کرده بودند. ارکان در پست اینستاگرامی خود اینگونه نوشته بود:

دوست داشتم… دوست داشتی… عاشقانه در کنار هم بودیم و عشق خلق کردیم… با هم خندیدیم، با هم گریه کردیم و در کنار هم جنگیدیم. هزاران خاطره با هم ساختیم. زندگی رو تقسیم کردیم. از صمیم قلب آرزو میکنم تا همه ی رویاهات به واقعیت تبدیل شه. شانس، خوشحالی، و موفقیت همیشه همراهت باشه. تورو به خودت امانت می سپارم. ازش مراقبت کن… راهت روشن و سرشار از شادی باشه…

در حال حاضر خبری از روابط خصوصی ارکان مریچ در دسترس نیست.

 

پیج اینستاگرام ارکان مریچ

پیج اینستاگرام ارکان مریچ

ارکان مریچ در اینستاگرام فعال است و هم اکنون حدود ۲۷۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های ارکان مریچ 

۲۰۰۷- سریال Kurtlar Vadisi Pusu (وادی گرگ ها: پوسو)

۲۰۱۲- سریال Acayip Hikayeler (داستان های عجیب)

۲۰۱۲- سریال Zeynepin Hikayesi ( داستان زینب)

۲۰۱۴- سریال Beyaz Karanfil 

۲۰۱۵- فیلم سینمایی ikimize Bir Dunya (دنیایی برای من و تو)

۲۰۱۶- سریال Hayat Cizgisi Suriye (خط زندگی : سوریه ) در نقش دوعان 

۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸- سریال Adini Sen Koy (اسمش رو تو بگذار) در نقش عمر 

 

Comments are closed.