بیوگرافی و عکس های جذاب سلین گنچ (Selin Genç)

سلین گنچ کیست؟ چند ساله است؟ تحصیلات او چیست؟ روابط خصوصی او در چه وضعیتی است؟ قد و‌ وزن او چقدر است؟ در چه فیلم ها و سریال هایی بازی کرده است؟ در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی دیگری از بازیگران جوان ترک و عکس های جذاب او را تقدیم حضورتان کنیم. مثل همیشه با سایت جنتل همراه باشید: 

سلین گنچ ( به ترکی Selin Genç ) متولد تیر ۱۳۷۳ در استانبول؛ بازیگر توانا و جوان ترک است که با سریال روزی روزگاری چوکوروا در بین بینندگان شناخته است.

 

تحصیلات و آغاز کار بازیگری

بیوگرافی و عکس های جذاب سلین گنچ

سلین اصلتا اهل شهر آدانای ترکیه است. او تحصیلات لیسانس خود را در رشته ی مهندسی صنایع دانشگاه ‌ایشیک به پایان رسانده و پس از آن، در کنسرواتور دولتی Dilek Sabanci، آموزش بازیگری را گذرانده است.

سلین، اولین بازی خود را با سریال روزی روزگاری چوکوروا تجربه کرد و با نقش گولتن، در کنار افرادی همچون هیلال آلتین بیلک، سلین ینینجی، اوئور گونش، مورات اونالمیش و واحیده پرچین به هنرنمائی پرداخت. در آینده، منتظر فیلم ها و سریال های بعدی این بازیگر جوان هستیم.

 

رنگ مو، قد و وزن 

رنگ مو، قد و وزن سلین گنچ

رنگ موهای سلین، قهوه بوده و از فیزیک بدنی و قد بسیار خوبی برخوردار است. قد سلین ۱.۷۵ سانتی متر و وزن او ۵۴ کیلوگرم است. 

 

همسر و‌ روابط خصوصی سلین گنچ

همسر و‌ روابط خصوصی سلین گنچ

همانطور که حدس می زنید، سلین مجرد است. او تا به امروز به کسی دیده نشده و رسانه ها نیز خبری از روابط خصوصی او منتشر نکرده اند.  

 

پیج اینستاگرام سلین گنچ 

پیج اینستاگرام سلین گنچ 

سلین گنچ در اینستاگرام فعال است و عکس های زیبایی نیز از خود به اشتراک میگذارد. سلین با اینکه تنها در یک سریال به هنرنمایی پرداخته، اما توانسته حدود ۱۰۰ هزار دنبال کننده به خود جلب کند. 

 

فیلم ها و ‌سریال های سلین گنچ 

۲۰۱۸- سریال Bir Zamanlar Çukurova (روزی روزگاری چوکوروا) در نقش گولتن

 

Comments are closed.