راهنمای خرید ریمل خوب و متناسب با نوع مژه

ریمل مژه یکی از لوازم آرایش بسیار پرکاربرد خانم‌هاست که تاثیر زیادی در زیبایی آرایش دارد. انتخاب یک ریمل خوب برای مژه‌ها مسئله بسیار مهمی است که در عین حال شاید کار سختی به نظر برسد. اما در این مقاله از مو تن رو ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب ریمل را متناسب با نوع مژه‌هایتان داشته باشید. پس با ما تا پایان مقاله راهنمای خرید بهترین ریمل همراه باشید.
ریمل خوب چه ریملی است؟

اگر قصد خرید ریمل دارید و می‌خواهید یک ریمل خوب تهیه کنید باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید. اول باید بدانید هدفتان از خرید ریمل چیست؟ می‌خواهید مژه‌هایتان بلند شود؟ یا می‌خواهید مژه‌هایتان پرپشت به نظر بیاید؟ یا می‌خواهید مژه‌هایتان کمی فر شود؟ یا … زمانیکه دانستید چه می‌خواهید باید متناسب با نیازتان ریمل با همان کارکرد را خریداری کنید.
بعد از اینکه نوع ریمل انتخاب شد، باید به دنبال ریملی باشید که روی مژه‌ها سبک باشد و به هیچ عنوان روی مژه‌یتان پخش نشود. چون اگر ریمل خوب نباشد و پخش شود، به داخل چشم رفته و به سلامت چشم‌هایتان آسیب وارد می‌کند.
راهنمای انتخاب ریمل متناسب مژه های کوتاه

تا به اینجا با راهنمای خرید بهترین ریمل آشنا شدید و دانستید حتما قبل از خرید ریمل باید مژه‌هایتان را بشناسید. اگر مژه‌های کوتاهی دارید، باید به دنبال ریمل‌هایی باشید که خاصیت بلند کنندگی دارند. اگر مژه‌هایتان کوتاه و پر است، با ریمل بلندکننده، مژه‌های شما بلند و چشمانتان بسیار زیبا و جذاب خواهد شد.
برای مژه های کوتاه و نازک چه ریمل مناسب است

اگر مژه‌هایتان هم کوتاه است و هم نازک و کم حجم، باید ریملی خریداری کنید که خاصیت حجم دهندگی و بلندکنندگی را با هم داشته باشد. یعنی هم بلند کننده و هم حجم دهنده باشد. به ریمل‌هایی که این دو خاصیت را دارند، ریمل دوکاره گفته می‌شود. پس برای مژه‌های کوتاه و نازک، ریمل دو کاره بهترین گزینه است.
ریمل متناسب مژه های بلند

بیشتر خانم‌هایی که مژه‌های بلندی دارند، همیشه از کم حجم بودن مژه‌هایشان شکایت دارند. بهترین راه حل برای مشکل این افراد انتخاب یک ریمل حجم دهنده است. تهیه یک ریمل حجم دهنده می‌تواند این مسئله را برطرف کند و مژه‌های بلند را پرپشت کند. در نتیجه با استفاده از ریمل حجم دهنده، مژه‌های بلند این افراد جلوه بسیار زیباتری به خود خواهد گرفت.
راهنمای انتخاب ریمل متناسب مژه های بی حالت یا صاف

شاید فکر کنید مژه‌های بی حالت و صاف ریمل مناسب خود را ندارند و قید ریمل را باید بزنند. اما اینطور نیست! اگر مژه‌های بی‌حالت و صافی دارید باید از ریمل‌های بلند کننده و حالت دهنده استفاده کنید. برای مژه‌های صاف و بی حالت به هیچ عنوان به دنبال ریمل حجم دهنده نباشید. چون استفاده از ریمل حجم دهنده برای مژه‌های کوتاه و صاف باعث می‌شود مژه‌ها حالت مصنوعی به خود گرفته و سنگین شوند. سنگینی بیش از حد مژه هم سبب می‌شود چشم خسته شده و دچار قرمزی ‌شود.
نکته مهم دیگری که این افراد باید رعایت کنند این است که ابتدا مژه‌های صاف خود را به کمک فرمژه کمی حالت داده و بعد با استفاده از ریمل دوکاره بلند کننده و حالت دهنده، مژه‌هایشان را زیباتر کنند.
رنگ ریمل را چگونه انتخاب کنیم

این که چه رنگی برای ریمل انتخاب شود به عوامل زیادی بستگی دارد مانند رنگ چشم، رنگ پوست، رنگ مو، رنگ لباس و…
البته رنگ مشکی برای ریمل، رنگی است که همیشه مورد تمایل همه بوده چون ریمل مشکی معمولا به همه صورت‌ها می‌آید. اگر از ریمل مشکی خسته شده‌اید در ادامه ما به شما کمک می‌کنیم که با توجه به رنگ چشمتان ریمل مناسب را انتخاب کنید:

اگر چشمانتان سبز است، ریمل با رنگ بنفش تیره یا رنگ سبز، چشم‌های شما را لطیف‌تر و ملیح‌تر خواهد کرد.
اگر چشمان آبی یا خاکستری دارید، ریمل قهوه‌ای یا آبی‌های پر رنگ مانند آبی نفتی و یا بنفش، چشمان شما را بی نظیر خواهد کرد.
اگر چشم قهوه‌ای یا مشکی دارید، ریمل سبز، آبی و قهوه‌ای گزینه‌های مناسبی برای شما هستند.

Source Gabriele Gabriele Gabriele
Via Gabriele Gabriele Gabriele

Comments are closed.