بیوگرافی خواندنی و عکس های زیبای سلین جیرجی (selin cigerci)

سلین جیرجی ( به ترکی selin cigerci ) متولد ۱۵ فروردین ۱۳۶۴ در استانبول؛ خواننده، دی جی و چهره معروف شبکه های اجتماعی ترک است.

 در این مطلب قصد داریم به بیوگرافی جالب و زندگی خصوصی سلین جیرجی بپردازیم. با سایت جنتل همراه باشید:

خانواده و تحصیلان سلین جیرجی 

خانواده و تحصیلان سلین جیرجی 

پدر سلین جیرجی اصالتا اهل شهر کنیا و‌ مادرش اهل شهر کاستامانوی ترکیه است. سلین در حاشیه ی فقیر نشین منطقه ی زیتین بورنو استانبول به دنیا آمده و بعد ها که وضع مالی پدرش بهتر شده است، زندگی او نیز عوض شد.

پدر سلین در حال حاضر سهامدار شرکت بزرگ لباس فروشی Defacto است. 

چهره ی سلین جیرجی قبل و بعد از عمل
چهره ی سلین جیرجی قبل و بعد از عمل

سلین حدود ۴ سال است که تغییر جنسیت داده است و نام سلین جیرجی را برای خود انتخاب کرده است. نام اصلی سلین جیرجی، اوکان اونسال بوده است. نام اوکان و سلین را مادرش بر روی او گذاشته است. سلین فارغ التحصیل دبیرستان است و تنها یک برادر دارد.

حقایق جالب در مورد سلین جیرجی

حقایق جالب در مورد سلین جیرجی

  او در مصاحبه ای گفته است که هیچ گونه عمل زیبایی بر روی صورتش انجام نداده و فقط پروتز سینه انجام داده است.

 او زمانی که در مورد تغییر جنسیت با خانواده اش صحبت کرده، برادر و پدرش با او مخالفت کرده اند و پس از این که خانه را ترک کرده،حدود ۳ سال به غیر از مادرش، با هیچ یک از اعضای خانواده اش دیدار نکرده است.

مادر سلین نیز کاملا با این موضوع مخالف بوده اما به دیدن فرزندش می رفته است. سلین با خرجی هایی که از مادرش می گرفته است، عمل تغییر جنسیت را انجام داده است.

او گفته است که دو روز بعد از عمل، همه ی خانواده اش به دیدنش آمده اند.

سلین در مصاحبه ای گفته است که اگر می دانست این عمل باعث خواهد شد تا ۳ سال پدرش را نبیند، هیچ گاه این کار را انجام نمی داد و در حال حاضر نیز از عمل تغییر جنسیت خود پشیمان است‌. 

سلین با دمت آکالین، کریم جان دورماز و فاتیح اورک، دوستی نزدیکی دارد اما گاهی اوقات رابطه ی آن ها چندان صمیمانه پیش نمی رود و دچار اختلاف می شوند.

 

قد و وزن سلین جیرجی 

قد سلین ۱.۷۵ سانتی متر و وزن وی ۵۸ کیلوگرم است. 

 

همسر و روابط خصوصی سلین جیرجی 

همسر و روابط خصوصی سلین جیرجی 
سلین در کنار همسر فوتبالیستش

سلین در سال ۲۰۱۹ و پس از دو سال دوستی با یکی از فوتبالیست های ترک بنام گوکان چیرا با وی ازدواج کرد و گوکان یک حلقه ی ۱ میلیون لیره ای برای او خریداری کرد. گوکان ۲۴ سال دارد و ۱۲ سال از سلین کوچکتر است.

خانواده ی گوکان با ازدواج وی با سلین مخالف بودند و مادرش نیز به خاطر این موضوع بسیار گریه کرده است.

 سلین در مصاحبه ای گفته بود که قبل از ازدواج با همسرش، با یکی از بازیکنان بشیکتاش، یک وکیل و یک شهردار دوست بوده است اما به هیچ وجه نمی تواند نامی از آن ها ببرد.

او در زمان دوستی با بازیکن بشیکتاش چنین گفته بود: « برای من هدیه ها و انگشتر های گرون قیمت خریده، حتی یک پورشه ی اسپرت هم برام خریده!»

 

پیج اینستاگرام سلین جیرجی

پیج اینستاگرام سلین جیرجی

سلین در اینستاگرام، حضور فعالی دارد و جزو سلبریتی پرطرفدار اینستاگرام است. او در حال حاضر ۲.۶ دنبال کننده در این شبکه اجتماعی به خود جلب کرده است.  

 

آهنگ های سلین جیرجی 

۲۰۱۸- آهنگ  Beş Karat

۲۰۱۹- آهنگ  Hikaye (به همراه موزیک ویدئو)

 

Comments are closed.