باشاک گومولجینلی اوغلو بازیگر نقش پیریل در سریال تو در بزن کیست؟

0
باشاک گومولجینلی اوغلو

باشاک گومولجینلی اوغلو  (به ترکی Başak Gümülcinelioğlu)  متولد ۳۰ مهر ۱۳۷۰ در آلمان؛ بازیگر زیبا و جوان ترک است که اخیرا با نقش پیریل در سریال تو در بزن، توجه بینندگان را به خود جلب کرده است.

اگر کنجکاو هستید تا در مورد این بازیگر توانا بیشتر بدانید، سایت جنتل را همراه کنید: 

 

تحصیلات باشاک گومولجینلی اوغلو 

تحصیلات باشاک گومولجینلی اوغلو 

باشاک فارغ التحصیل دبیرستان باغچه شهیر آنادولو استانبول بوده و در آکادمی موزیک لندن (London Academy of Music) تحصیل کرده است. باشاک همچنین دوره های هنرهای دراماتیک و بازی های موزیکال امریکا کانزاس را نیز گذرانده است.  

باشاک پس از اتمام تحصیلات خود، به ترکیه بازگشت و به تحصیل در رشته ی معماری دانشگاه باغچه شهیر پرداخت. او در نهایت، مدرک کارشناسی ارشد این رشته را از دانشگاه فنی استانبول دریافت کرد و کار حرفه ای بازیگری را با بازی در تئاتر های مختلف، شروع کرد.

 

آغاز کار بازیگری

 باشاک کار بازیگری را در سال ۲۰۱۸ با سریال ۸ روز (۸٫Gun) آغاز کرد و توانست در کنار هنرمندانی همچون بورا گولسوی، بورجو بیریجیک، ییئیت کیرازجی و جیدا دوونجی به ایفای نقش شهناز بپردازد.

فیلم ها و سریال های باشاک گومولجینلی اوغلو

بازی دوم و پرطرفدار این بازیگر جوان، مربوط به سریال پرنده ی سحرخیر بود که نقش های اصلی آن را جان یامان و دمت اوزدمیر برعهده داشتند. باشاک در این سریال در نقش دنیز ظاهر شده بود.

جدیدترین بازی باشاک گومولجینلی اوغلو  که این روز ها طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، مربوط به سریال تو در بزن است.

 باشاک در این سریال با نقش پیریل بایتکین در کنار کرم بورسین، هانده ارچل، بیگه اونال، اوریم دوغان و ملیسا دانگل به بازی پرداخته است.

 

قد و وزن باشاک گومولجینلی اوغلو 

باشاک از قد نسبتا کوتاهی برخوردار است. قد او ۱.۶۵ سانتی متر و وزن وی ۴۹ کیلوگرم است.

 

همسر و روابط خصوصی باشاک گومولجنلی اوغلو 

باشاک مجرد است و خبری از روابط خصوصی وی در دسترس نیست اما در سال ۲۰۱۸، عکس هایی از وی و امره کینای که در تعطیلات به سر می بردند منتشر شد و‌ مشخص شد که این دو مدتی با یکدیگر رابطه داشته اند.

 

پیج اینستاگرام باشاک گومولجینلی اوغلو 

پیج اینستاگرام باشاک گومولجینلی اوغلو 

باشاک گومولجینلی اوغلو در اینستاگرام فعال است و هم اکنون نزدیک به ۱۵۰ هزار دنبال کننده به خود جلب کرده است. 

 

فیلم ها و سریال های باشاک گومولجینلی اوغلو 

۲۰۱۸- سریال ۸ روز در نقش شهناز 

۲۰۱۹- سریال Erkenci Kuş (پرنده سحرخیز) در نقش دنیز 

۲۰۲۰- سریال Sen Çal Kapimi (تو در بزن) در نقش پیریل بایتکین